Srpen 2009

Co MK řekla (Elle 08)

21. srpna 2009 v 13:40 | MA®IE |  Mary-Kate Olsen
"Každou chvíli o mě píšou, že to co mám na sobě je příšerné, ale lidem z módní branže se to líbí."

"Nevěděla jsem jak moc mě herectví baví, dokud jsem z něj nevypadla. Není snadné vstupit dvakrát do stejné řeky a někteří lidé vůči mě byli dost rezervovaní. Vím, že vůči mně mohou mít určité předsudky a mohou pochybovat, co jim zrovna já mohu předvést. Ale nejde přece o mě, jde o práci, a ta by měla za člověka mluvit, aniž řekne jediné slovo"

MK o 'The Row' a 'Elisabeth and James':
"Záměrně jsme svým značkám nedaly svá jména, poud je náš produkt dobrý, bude se prodávat sám. A když ne vracíme se na políčko jedna"

MK o tom jak zvládá pozornost médií, aniž by propadala panice:
"Panikařím v soukromí. Panikařím s lidmi, před kterými si to můžu dovolit"

MK o svém vztahu k Ashley:
"Je to moje nejlepší přítelkyně. Nikdo nepochopí jaké to je být jednou z dvojčat, pokud člověk sám není dvojče. Neumím si představit, že by mi někdo byl bližší než ona. Takové propojení s druhým člověkem člověkem většina lidí nikdy nezažije. Mám kliku, že ji mám."

Tyto citace jsou pužité z českého vydání časopisu Elle Říjen 2008

Co řekly celebrity o Mary-Kate

21. srpna 2009 v 12:16 | MA®IE |  Mary-Kate Olsen
Nicole Richie:
" Mary-Kate je jedna z nejryzejších ženských co znám. Má svobodného ducha a obdivuju, jak je schopná vyjádřit to tím, co si obléká"

Lauren Hutton:
"Když se Mary-Kate do něčeho pustí, nemůžete z ní odtrhnout oči. Pokud bude chtít, bude z ní fascinující herečka. Myslím, že díky tomu. co všechno prožila, má ohromný emociální rejstřík"


Malá novinka o MK :-)

21. srpna 2009 v 11:18 | MA®IE |  Novinky
"Hvězda filmu Hangover Justin Bartha oslavil své narozeniny s přítelkyní Ashley Olsen a její sestrou-dvojčetem Mary-Kate, stejně jako Mary-Katin švihák Nate Lowman, ve Strip House a druhý den v hotelu Jane" zfroj Justjared.com