Anorexie Mary-Kate r.2004

19. července 2008 v 12:21 | Meredith |  Anorexie Mary-Kate
OTMKA.jpg
ANO,
I KDYŽ SI MYSLÍŠ, ŽE JSI NA 100% VYLÉČENÁ TAK TO NENÍ PRAVDA, STAČÍ JEDEN ŠPATNÝ KROK A UŽ SE ZASE VEZEŠ.
Proč u Mary-Kate propukla mentální anorexie?
Obyčejný člověk si říká, proboha, co ta holka blbe? Má všechno! Rodinu, přátele, slávu, přepych! Tak proč proboha NEJÍ? Všechno to začalo v létě v roce 2003. Na internetu a v časopisech se objevily fotky MK a Ash na pláži. Začalo se říkat, že Mary-Kate je ta "tlustší" z dvojčat Olsenových. Mary-Kate to samozřejmě vadilo, nechtěla být srovnávána se svojí sestrou. Chtěla být individuální osobou. Nevydržela tlak médií, který trval už od dětství a chtěla dát světu najevo, že s tím nesouhlasí!
Rok 2004 - nejhorší stádium anorexie!
Nejhorší období, kdybyla MK vážně "kost a kůže" bylo v březnu 2004. O anorexii se spekulovalo už dříve, ale přesně 29.3.2004, kdy MK a Ash dostaly hvězdu na chodníku slávy, už nebylo pochyb. Mary-Kate ukázala celému světu svá kostnatá záda a několik dní poté slíbila, že se začne léčit.
Když se podíváte na fotky níže, jistě si na prvních dvou všimnete kruhů pod očima MK. Je vidět, jak je ze všeho unavená. Co se týče jejího těla, pomalu ale jistě se to zlepšuje.
Vyrstveným oblečením se snažila svoji váhu zamaskovat. Její šatník tvořil velké XXL svetry, plandavá trička a tuniky. Na fotce vedle vidíte MK v době jejího léčení v Utahu.
Lepší časy!
Už v srpnu 2004 je na tom MK znatelně lépe! Všimněte si "silnějších paží" :) no není to výborná zpráva? No a jakmile fanoušci uviděli fotky ze 7.11.2005, mohli jásat! MK konečně vypadá zdravě!
Někdy se nemoci vracejí ...
Bohužel, je to tak. V roce 2006 se začíná opět mluvit o tom, že MK opět spadla do hluboké propasti - nemoci zvané anorexie!
Noviny si myslí totéž ...
MK a anorexie - návrat 2007
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rbyjqqvilry rbyjqqvilry | E-mail | Web | 30. května 2009 v 8:47 | Reagovat

adEhAk  <a href="http://lxpoozbiketj.com/">lxpoozbiketj</a>, [url=http://jmdltytqpmtd.com/]jmdltytqpmtd[/url], [link=http://udueuobxrnqg.com/]udueuobxrnqg[/link], http://hlhqlmbtojjd.com/

2 ecqdcwb ecqdcwb | E-mail | Web | 13. června 2009 v 13:43 | Reagovat

P8blwn  <a href="http://tzpwlsqmwoug.com/">tzpwlsqmwoug</a>, [url=http://nrbbtxiaqvfn.com/]nrbbtxiaqvfn[/url], [link=http://rdxmtxkbsucv.com/]rdxmtxkbsucv[/link], http://fcmsfwcyxecc.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama