Červenec 2008

Star Červenec 2008

25. července 2008 v 11:11 | Marie |  Scany 2008

Fotky z filmu Wackness

25. července 2008 v 11:10 | Marie |  Wackness (2008)

Fotky z filmu Factory Girl

25. července 2008 v 11:07 | Marie |  Factory Girl


Co řekla MK o módě

21. července 2008 v 14:19 | Marie |  Zajímavosti
Oblíbené oblečení v dětství?
MK: Měla jsem ráda svoje oblíbené kraťasy, které jsem nikdy nechtěla sundat. Byly takové těsné a olemované."

MK- nejoriginálnější:
"Moje móda je inspirována hodně věcmi: místy, kde cestuji, Hollywood glamour a rock n´ rollem.V módě není žádné ´správně´ nebo ´špatně´. Móda je vyjádření osobnosti člověka.

Jako kdo vypadám?
MK: "No, vážně si myslím, že se nikomu jinému nepodobám."Kluci Mary-Kate

19. července 2008 v 13:19 | Meredith |  Mary-Kate Olsen
Stavros Niarchos III
Věk: 21
Chodil s Mary-Kate: Chodí spolu od května 2005
Stav: Zamilovaný pár!
Nynější vztah s Mary-Kate: Zamilovaný pár!
Jak se potkaly: ???
Příběh: Novým přítelem Mary-Kate je profesiální model a surfař Stavros Niarchos, vnuk řeckého miliardáře. Poprvé spolu byli zastiženi 23. dubna 2005 v Los Angeles, jak dlouho spolu přesně jsou zatím není známo. Stavros studuje film na University of Southern California.
David Katzenberg
Věk: 21
Chodil s Mary-Kate: Rozešli se v létě 2004
Stav: ???
Nynější vztah s Mary-Kate: Přátelé
Jak se potkaly: Syn rodinného zubaře
Příběh: Davidovi je 21, studuje na Boston University a je synem magnáta Jeffreyho Katzenberga. MK a David spolu byli poprvé spatřeni na jednom zápasu v druhé polovině roku 2003, nedlouho poté spolu začali oficiálně chodit. Rozešli se po Mary-Katinu přestěhování do New Yorku, ale jsou stále přáteli a občas se navštěvují.

Rodina MK

19. července 2008 v 13:15 | Meredith |  Rodina MK
Jarnette (mamka)
- narodila se 18.8. 1954
- její dívčí jméno bylo "Fuller" (dnes to je druhé jméno Ashley, které ale nepoužívá)
- všichni jí přezdívají "Jarnie"
- je to bývalá baletka a v současnosti je matkou v domáctnosti
- s Davidem (táta olsenek) žili odděleně od června 1994 a v únoru 1996 se rozvedli
- když Mary-Kate a Ashley slavily 14-té narozeniny, vzala je s jejich přáteli na Hawai
David (taťka)
- narodil se 15.10. 1953
- jeho velkým koníčkem je golf
- pracuje jako hypotéční makléř
- je otcem 6 dětí (Lizzie, Mary-Kate, Ashley, Trent, Jake a Taylor)
- jeho manželkou je v současnosti Martha MacKenzie, do které se zamiloval když pracovala jako jeho sekretářka
- s M-K a Ash jel Londýna, když natáčely Winning London
Martha MacKenzie (nevlastní matka)
- info není dostupné
Trent (bratr)
- narodil se 22.5. 1984
- je tmavovlasý a má modré oči
- má rád basebal, basketbal a fotbal
- všichni mu přezdívají "T"
- zajímá se o malbu a hru na piano
- je si velmi blízký s Mary-kate
Elisabeth Maris (sestra)
- narodila se 16.2. 1989
- všichni jí přezdívají Lizzie nebo Liz
- má blonďaté vlasy a modré oči
- navštěvuje školu Laurel Hall Preparatory Academy
- chce být herečkou jako její sestry
- je si velmi blízká s Ashley
Taylor (nevlastní sestra)
- její rodiče jsou David Olsen a Martha MacKenzie
- Ash jí obzvlášť miluje
Jake (nevlastní bratr)
- jeho rodiče jsou David Olsen a Martha MacKenzie
- Olsenky milují malého Jakea
Co o rodině MKAO ještě nezaznělo? - Mary-Kate i Ashley dobře vědí, že by nemohly dosáhnout toho všeho, co mají, bez milující podpory jejich rodiny.
- Jejich rodina se skládá z rodičů - Jarnette(matky, hospodyně a bývalé baletky) a Davida (otce a bankéře), kteří spolupracovali, aby holky provázeli a radili jim v jejich časné kariéře. Ale rozvod v roce 1994 rozhodl v Jarnettin prospěch a svěřil matce Ashley a Mary-Kate a péči o jejich kariéru, zatímco David šel pracovat do jejich firmy Dualstar Entretainment.
- Olsenky jsou obdařeny dvěma sourozenci: starším bratrem Trentem (narozený 22.4. 1984) a mladší sestrou Lizzie (narozená 16.2. 1989). Navíc poté, co se jeich otec David oženil v roce 1996 s Marthou MacKenzie, mají holky i nevlastní sourozence (Taylor a Jake).
- Navzdory různým překážkám, Mary-Kate a Ashley měly vždy milující rodinu a nyní můžou přijít ne do jednoho, ale hned do dvou domovů, kde najdou své blízké, kteří je milují a podporují.
- "Naše rodina je jako všechny ostatní. Vždyť víte jak to chodí: V jednu chvíli všichni koukají na televizi a za chvilku propukne hádka o dálkový ovladač. Ale většinu času spolu vycházíme skvěle. Jsme si velmi blízcí a navzájem se o sebe staráme." - Mary-Kate

Styl Mary-Kate

19. července 2008 v 13:08 | Meredith |  Styl MK
Mary-Kate Olsen StyleMary-Kate Olsen Style
Mary-Kate Olsen StyleMary-Kate Olsen StyleMary-Kate Olsen StyleMary-Kate Olsen Style
Mary-Kate Olsen StyleMary-Kate Olsen StyleMary-Kate Olsen StyleMary-Kate Olsen Style
Mary-Kate Olsen StyleMary-Kate Olsen StyleMary-Kate Olsen StyleMary-Kate Olsen Style
Mary-Kate Olsen StyleMary-Kate Olsen StyleMary-Kate Olsen StyleMary-Kate Olsen Style
Mary-Kate Olsen StyleMary-Kate Olsen Style

Anorexie Mary-Kate r.2004

19. července 2008 v 12:21 | Meredith |  Anorexie Mary-Kate
OTMKA.jpg
ANO,
I KDYŽ SI MYSLÍŠ, ŽE JSI NA 100% VYLÉČENÁ TAK TO NENÍ PRAVDA, STAČÍ JEDEN ŠPATNÝ KROK A UŽ SE ZASE VEZEŠ.
Proč u Mary-Kate propukla mentální anorexie?
Obyčejný člověk si říká, proboha, co ta holka blbe? Má všechno! Rodinu, přátele, slávu, přepych! Tak proč proboha NEJÍ? Všechno to začalo v létě v roce 2003. Na internetu a v časopisech se objevily fotky MK a Ash na pláži. Začalo se říkat, že Mary-Kate je ta "tlustší" z dvojčat Olsenových. Mary-Kate to samozřejmě vadilo, nechtěla být srovnávána se svojí sestrou. Chtěla být individuální osobou. Nevydržela tlak médií, který trval už od dětství a chtěla dát světu najevo, že s tím nesouhlasí!
Rok 2004 - nejhorší stádium anorexie!
Nejhorší období, kdybyla MK vážně "kost a kůže" bylo v březnu 2004. O anorexii se spekulovalo už dříve, ale přesně 29.3.2004, kdy MK a Ash dostaly hvězdu na chodníku slávy, už nebylo pochyb. Mary-Kate ukázala celému světu svá kostnatá záda a několik dní poté slíbila, že se začne léčit.
Když se podíváte na fotky níže, jistě si na prvních dvou všimnete kruhů pod očima MK. Je vidět, jak je ze všeho unavená. Co se týče jejího těla, pomalu ale jistě se to zlepšuje.
Vyrstveným oblečením se snažila svoji váhu zamaskovat. Její šatník tvořil velké XXL svetry, plandavá trička a tuniky. Na fotce vedle vidíte MK v době jejího léčení v Utahu.
Lepší časy!
Už v srpnu 2004 je na tom MK znatelně lépe! Všimněte si "silnějších paží" :) no není to výborná zpráva? No a jakmile fanoušci uviděli fotky ze 7.11.2005, mohli jásat! MK konečně vypadá zdravě!
Někdy se nemoci vracejí ...
Bohužel, je to tak. V roce 2006 se začíná opět mluvit o tom, že MK opět spadla do hluboké propasti - nemoci zvané anorexie!
Noviny si myslí totéž ...
MK a anorexie - návrat 2007

Ben Kingsley o Mary-Kate

19. července 2008 v 12:07 | Meredith |  Wackness (2008)
18. srpna - Poté, co se dostalo ven, že Ben Kingsley vášnivé líbá Mary-Kate Olsen v jejich novém filmu, "The Wackness", mluvil 63let starý držitel Oskara s Access o natáčení této scény s herečkou o 42 let mladší.

"Mary-Kate má obrovskou energii. Je velmi, velmi oddaná své práci", řekl Kingsley Access během návštěvy na natáčení.

Ve filmu "The Wackness" hrají Josh Peck jako Luke, teenager, který prodává drogy a vyměňuje marihuanu za sezení se svým terapeutem Squiresem, kterého hraje Kingsley. Mary-Kate hraje Union, jednu z Peckových zákaznic. Poté, co se doktor Squires pohádá se svou ženou (Famke Janssen), spřátelí se s Lukem.

Luke a doktor Squires prodávají drogy, opijí se v baru a právě tehdy se postarší Kingsley zakouká do Union.

Životopis Mary-Kate Olsen

17. července 2008 v 18:28 | Meredith |  Mary-Kate Olsen
Mary-Kate a Ashley se narodili v Sherman Oaks, California. Jejich rodiče jsou David Olsen a Jarnette (Jarnie) Fuller. MKAO začali s hraním v televizním seriálu Full house v roce 1987. Už šli do konkurzu od 6 měsíci, ale začalo se natáčet až jim bylo 9 měsíců. Poprvé když Ashley šla na scénu brečela hodně, takže Mary-Kate jí musela zastupovat, takže v 1.díle si zahrála hodně. V roce 1992 natočili film To Grandmother's House We Go. V roce 1993 založili firmu s názvem Dualstar. Jejich věci se prodávalo v různých obchodních domech po celé Americe a postupně i po celém světe.
Byli v roce 2002 a v roce 2007 nominováni Forbesen haji "The Celebrity 100 list". Šlo o 10 nejbohatších lidí na zemi. Měli už na kontě $100 million. V roce 2000 jim stoupla sláva a byli na knížkých, v časopisech, na oblečení, plakáty a měli spousta filmů už. A od tohoto roku Mary-Kate a Ashley začali vyrábět své vlastní panenky od Mattel. Natočili spusta seriálu jako je The Adventures of Mary-Kate & Ashley a You're Invited To Mary-Kate and Ashley's. ABC Show Two of a Kind a ABC rodinný seriál So Little Time. Byli zařazeny na 3.místě VH1 programu 100 Greatest Child Stars (100 nejlepších dětí).
Jejich poslední společný film byl New York minute, kde si zahráli společně s Eugene Levy. Poté se rozhodli, že každá půjde hrát solově. Mary-Kate si zahrála menší vedlejší roli ve filmu Factory Girl, který byl natočen v prosinci 2008 po boku Sienna Miller. Ale ta její role byla vymazána. Poté si zahrála v seriálu Weeds. Na rok 2008 MK hodlá natočit film The Wackness s hercem Ben Kingsley se kterým bude také i líbat!
V modě se Olsenky vyznají. Byli několikrát nominováni za nejlepší oblékané celebrity, ale také i nejhorší. V roce 2006 se stali tváří pro novou kolekci Badgley Mischka. Mají také své vlastní kolekce jako je např. "The Row" pojmenováno podle Savile Row v Londýně. A jako nejnovější kolekce je "Elizabeth & James" pojmenováno podle jejich sourozenců.
MKAO mají staršího bratra Trenta a mladší sestru Elizabeth (Lizzie). Jejich rodiče se rozvedli v roce 1995. A David(otec) si vzal Martha Mackenzie-Olsen. A společně mají dceru Taylor a syna Jake, takže Olsenky mají i teď nevlastní sestru a bratra. V roce 2004 MKA odmaturovali a chystajá se na New York University. V roce 2005 MK se přestěhovala zpátky do Californie, protže MK chce zůstat na západě a být stále v kontaktu s firmou Dualstar. Ashley je stále v New Yorku. V roce 2004 MK je v nemocnici v Utahu, protože má anorexii.
V roce 2005 MK skončila vzah s řeckým Stavrosem Niarchosem III. Poté Stavros randil s Paris Hilton. "Skončili jsme, protože jsem měla hodně absenci v NYU (New York University) a chci to všechno stihnout" řekla Mary-Kate. "Měla jsem vždy s Paris dobrý vzah, ale když vím, že má Stavrose nemáme si co říct."

Fakta o Mary-Kate

17. července 2008 v 17:22 | Meredith |  Mary-Kate Olsen
 • Celé jméno:Mary-Kate Olsen
Narozena:v pátek 13.června 1986 2min.po Ashley
 • Bydliště:v New Yourku(dříve Los Angeles)
 • Škola:studuje na New Yourské universitě
 • Barva očí:modro/zelená
 • Barva vlasů:hnědé
 • Váha:47(To bylo dřív než onemocněla na anorexii to vážila 38kg)
 • Výška:160,5cm
 • Povaha:Tichá
 • Sbírá:Svíčky
 • Oblíbené jídlo:Pizza
 • Oblíbené pití:Džus
 • Oblíbené zvíře:Kůň
 • Oblíbená barva:Kaštanově hnědá a modrá
 • Nesnáší:Květák,Cibuli a čokoládu
 • Má ráda: jahodovou zmrzlinu
Nesnásí:Matematiku
 • Oblečení: top,džíny a kabelka
 • Jídlo:suši,pizza
 • Zvíře:její pes,dva koně CD a Star
 • Sport:tenis,pilates
 • Hobby:jízda na koni,vaření
 • Budoucnost:chtěla by si otevřít vlastní restauraci
 • Miluje: Toma Cruise

Aktivační kód

17. července 2008 v 14:09 | Meredith
<a href="http://www.toplist.cz/" target="_top"><img
src="http://toplist.cz/count.asp?id=798172" alt="TOPlist" border="0"></a>